Hallitus

Antti Teerisuo

Antti Teerisuo

Puheenjohtaja, Vajojen avaimet

p. 0400444229 antti.teerisuo@gmail.com Hallitus, puheenjohtaja.

Jaakko Arola

Jaakko Arola

Kalusto- ja vaja-vastaava

Puh. 050 384 1830 jrja07@hotmail.com Kalusto- ja vaja-asiat. Hallitus, varapuheenjohtaja

Pirkko Viherlehto

Pirkko Viherlehto

Rahastonhoitaja

Puh. 050 423 5572 pirkkoskk@gmail.com Jäsenmaksut, laskutus.

Jalo-Aatos Alastalo

Jalo-Aatos Alastalo

Koulutusvastaava

Puh. 040 562 7045 rekostalo@hotmail.com Hallitus

Suvi Marttinen

Suvi Marttinen

Sopimusasiat

Puh. 040 580 7686 suvi.marttinen@hpp.fi Hallitus

Maarit Laitinen

Maarit Laitinen

Viikkomelonnat

p. 040 759 2384 Maarit.Laitinen@gmail.com Hallitus

Minna Saarni

Minna Saarni

Viikkomelonnat

p. 050 530 5619 minnamarjaana.saarni@gmail.com Hallitus

Katja Luomala

Katja Luomala

Kajakkipaikkavastaava

p. 0400857050 katjaluomala@hotmail.com Jäsenten kajakkipaikat seuran vajoissa. Hallitus

Erja Ketko

Erja Ketko

Turvallisuusvastaava

p. 0503441601 erja.ketko@gmail.com Hallitus

Päivi Kontiainen

Päivi Kontiainen

Hallituksen sihteeri

papu67@gmail.com Hallitus, varajäsen

Sanna Elomaa

Sanna Elomaa

Jäsen

p. 0440100660 sanna.elomaa@gmail.com Hallitus, varajäsen

Hanni Vasiljev

Hanni Vasiljev

Jäsensihteeri

p. 0503130187 h.vasiljev@gmail.com Hallitus